Tükd 66.Yıl Kuruluş Yemeği

Değerli Üyelerimiz,

Bu yıl derneğimizin 66.kuruluş yılını kutluyoruz ve bir ilke imza atılarak bu sene kuruluş balomuzun Adana Şubemiz tarafından yapılması Genel Merkez tarafından uygun bulundu.

Adana Şubemiz 66.yıl kuruluş balosu için Şube Başkanı Sn.Banu Gökgönül, şube yönetimi ve üyeleri ile organizasyonun tüm detaylarını çok başarılı bir şekilde planladılar ve hayata geçirdiler. Baloda Genel Başkanımızın yaptığı konuşmayı takiben Adana Şubesi üyesi olup 20 yıl ve üzerini dolduran üyelere plaket verildi. Genel Merkezden bu plaketi Genel Başkanımız Prof.Dr.Gaye Erbatur, Başkan Vekili Nigar Yaycıoğlu’nunda alması biz Genel Merkez Yönetimi için güzel bir süpriz oldu ve kendilerinin Adana Şube kurucusu olduklarını bu vesile ile öğrenmiş olduk.

Adana Şube Başkanımız, yönetimi ve üyelerine bize yaşattıkları bu güzel organizasyon, Tarsus gezisi ve diğer tüm özverili çalışmaları için çok teşekkür ederiz. Geceye Gaziantep Şube Başkanımız, en yeni şubemiz olan Yalova Şube Başkanımızın katılması da  ayrı bir güzellik kattı.

Teşekkür ederiz Adana Şubemiz.

Genel Sekreter

Hülya Yüksel

BANU G+ûKG+ûN+£L (1)

Tükd Adana Şube Başkanı

BEL¦-Z DA¦ŞDELEN (ANTEP), KIYMET AKSOY (5)

Adana ve Gaziantep Şube Başkanlarımız

GAYE ERBATUR-H+£LYA Y+£KSEL

Genel Başkanımız Prof.Dr. Gaye Erbatur Plaketi Genel Sekreterimiz Hülya Yüksel’den Alıyor

N¦-GAR YAYCIO¦ŞLU-G+£LEN +çET¦-N

Başkan Vekilimiz Nigar Yaycıoğlu, Plaketini 2.Başkan Gülen Çetin’den alıyor

GNLMERKEZ-¦-L DI+ŞI KATILIM

Genel Merkez Yönetim Kurulu Şube Başkanları ile Birlikte

NESR¦-N AKAY-G+£LB¦-N TARIM

Adana Şube Başkanımız Banu Gökgönül ve GM Yönetim Kurulu Üyesi Gülbin Tarım Plaket Veriyor

TOPLU FOTO¦ŞRAF2

Plaket Alanlar Toplu Resim

TOPLU FOTO¦ŞRAF3 Y+ûNET¦-M-SEDA SOYLUOL, ZUHAL D¦-N+çER, Y+£CEL B¦-R¦-C¦-K, NALAN OKUDUCU, BANU G+ûKG+ûN+£L, GAYE ERBATUR, G+£LS+£N SEZG¦-N